Regulamin ośrodka

Regulamin Domków Letniskowych Siedlisko Bartek

 1. Osoby przebywające na terenie domków letniskowych „Siedlisko BARTEK” zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod tel. +48 601 933 366, lub przez formularz kontaktowy.
 3. Przy dokonaniu rezerwacji obowiązuje zaliczka w wysokości 30%. Resztę należności za pobyt rozliczamy gotówką w dniu przyjazdu z chwilą wydania kluczy do domku. Do meldunku prosimy przygotować dowód osobisty lub paszport. Przy wyjeździe rozliczamy koszt zużytej energii elektrycznej wg wskazań licznika.
 4. Doba hotelowa zaczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.
 5. Przy rezygnacji z pobytu w terminie do 30 dni zwracamy 50% zadatku, poniżej 30 dni zadatek nie podlega zwrotowi.
 6. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie podlega zmianie i nie podlega zwrotowi.
 7. Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku oraz przyjęcia odpowiedzialności materialnej za braki i uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Osoba wynajmująca przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku.
 8. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów przeciw-pożarowych, w przypadku pożaru lub innego zagrożenia osoby przebywające na terenie ośrodka powinny postępować zgodnie z wywieszonymi w domkach instrukcjami P-Poż.
 9. W przypadku rażącego nie przestrzegania ciszy nocnej między 22.00, a 06.00, lub zakłócania wypoczynku innym gościom właściciel ośrodka może odmówić dalszego pobytu bez zwrotu kosztów.
 10. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. od 9:00 do 22:00.
 11. Gość nie może bez zgody właściciela użyczać wynajmowanego przez siebie domku osobom nie zameldowanym. Właściciel może zezwolić na pobyt dodatkowej osoby w domku za opłata 20 zł za dobę.
 12. Za rzeczy pozostawione lub zgubione na terenie ośrodka nie odpowiadamy.
 13. Rodzice zobowiązani są do opieki nad dziećmi, na terenie całego ośrodka w szczególności na placu zabaw.
 14. Przed opuszczeniem terenu ośrodka należy posprzątać zajmowany domek, umyć naczynia, posprzątać teren wokół domków oraz wynieść śmieci do pojemników na śmieci (należy pozostawić domek w takim stanie w jakim został udostępniony).
 15. Domki Letniskowe „Siedlisko BARTEK” są przyjaźnie nastawione na przyjmowanie zwierzątek (pieski, kotki itp.) nie mogą one jednak pozostawać bez opieki i biegać luzem po terenie oraz powinny spać w przywiezionych przez właścicieli kojcach. Pobyt zwierzątek należy zgłosić podczas meldunku i zapłacić 10 zł za każdą dobę pobytu.
 16. Posiadamy miejsca postojowe na naszym ogrodzonym terenie . Każdy domek ma zagwarantowane bezpłatnie 1 miejsce postojowe. W razie możliwości możemy przyjąć więcej pojazdów za dodatkową opłatą 10 zł za dobę. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy i mienie w nich pozostawione.
 17. Regulamin jest jednocześnie umową zawarta między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zaliczki.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje obsługa ośrodka.