Regulamin ośrodka

Regulamin Domków Letniskowych "Bartek"

 1. Osoby przebywające na terenie domków letniskowych „BARTEK” zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod tel. 501011501, lub przez formularz kontaktowy.
 3. Przy dokonaniu rezerwacji obowiązuje zaliczka w wysokości 30%. Resztę należności za pobyt rozliczamy gotówką w dniu przyjazdu z chwilą wydania kluczy do domku. Do meldunku prosimy przygotować dowód osobisty lub paszport. Przy wyjeździe rozliczamy koszt zużytej energii elektrycznej wg wskazań licznika.
 4. Doba hotelowa zaczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.
 5. Przy rezygnacji z pobytu w terminie do 30 dni zwracamy 50% zadatku, poniżej 30 dni zadatek nie podlega zwrotowi.
 6. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie podlega zmianie i nie podlega zwrotowi.
 7. Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku oraz przyjęcia odpowiedzialności materialnej za braki i uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Osoba wynajmująca przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku.
 8. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów przeciw-pożarowych, w przypadku pożaru lub innego zagrożenia osoby przebywające na terenie ośrodka powinny postępować zgodnie z wywieszonymi w domkach instrukcjami P-Poż.
 9. W przypadku rażącego nie przestrzegania ciszy nocnej między 22.00, a 06.00, lub zakłócania wypoczynku innym gościom właściciel ośrodka może odmówić dalszego pobytu bez zwrotu kosztów.
 10. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. od 9:00 do 22:00.
 11. Gość nie może bez zgody właściciela użyczać wynajmowanego przez siebie domku osobom nie zameldowanym. Właściciel może zezwolić na pobyt dodatkowej osoby w domku za opłata 20 zł za dobę.
 12. Za rzeczy pozostawione lub zgubione na terenie ośrodka nie odpowiadamy.
 13. Rodzice zobowiązani są do opieki nad dziećmi, na terenie całego ośrodka w szczególności na placu zabaw.
 14. Przed opuszczeniem terenu ośrodka należy posprzątać zajmowany domek, umyć naczynia, posprzątać teren wokół domków oraz wynieść śmieci do pojemników na śmieci (należy pozostawić domek w takim stanie w jakim został udostępniony).
 15. Domki Letniskowe „BARTEK” są przyjaźnie nastawione na przyjmowanie zwierzątek (pieski, kotki itp.) nie mogą one jednak pozostawać bez opieki i biegać luzem po terenie oraz powinny spać w przywiezionych przez właścicieli kojcach. Pobyt zwierzątek należy zgłosić podczas meldunku i zapłacić 10 zł za każdą dobę pobytu.
 16. Posiadamy miejsca postojowe na naszym ogrodzonym terenie . Każdy domek ma zagwarantowane bezpłatnie 1 miejsce postojowe. W razie możliwości możemy przyjąć więcej pojazdów za dodatkową opłatą 10 zł za dobę. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy i mienie w nich pozostawione.
 17. Regulamin jest jednocześnie umową zawarta między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zaliczki.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje obsługa ośrodka.